X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

TL Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

TL Türk Lirası $ US Dollar Euro

En Popüler İnternet Radyosu Programları

AnasayfaYazılarRadyo KurulumuEn Popüler İnternet Radyosu Program...

En Popüler İnternet Radyosu Programları

İnternet radyosu programları bu sektöre yeni giriş yapacak olan ya da halihazırda kullandığı yazılımdan memnun olmayan hemen hemen herkesin araştırdığı bir konu.
İnternet Radyosu Programları
2021 itibariyle internet radyoculuğu için hazırlanmış olan birçok yazılım çıkmış durumda. Bu yazılımların hepsinde birbirinden farklı özellikler ve işlevsellikler bulunuyor, kullanım açısından çoğunun birbirinden ciddi manada ayrıldığını da görebiliyoruz. Bu yazımızdaysa sizlere internet radyoculuğu için kullanılabilen programlar arasından en çok tercih edilen üç yazılımı tanıtacağız; bunlar Solea, Sam Broadcaster ve Radioboss.

Solea
En çok bilinen ve en sık kullanılan radyo otomasyon programlarından birisi Solea, internet radyoculuğu için kullanabileceğiniz en iyi alternatiflerden bir tanesi. Programda tarz, sanatçı, yayın akışı ve benzeri gruplandırmaları rahatlıkla gerçekleştirebilir, playlist oluşturabilirsiniz.

Sam Broadcaster
Kullanımı en rahat internet radyosu programları sıralaması yapsak kesinlikle başa Sam Broadcaster’i koyardık. Solea’nın aksine daha fazla global kullanıma sahip olan, 150’den fazla ülkeye ulaşmış, müzik sektörünün hemen hemen her alanında işlev sağlayan Sam Broadcaster’i siz de radyo yayınlarınızda güvenle tercih edebilirsiniz.

RadioBOSS
Bir başka global radyoculuk yazılımı olan RadioBOSS, djsoft stüdyolarının geliştirdiği en nitelikli programlardan bir tanesi. Profesyonel seviyede geçişler hazırlamak, hemen hemen her hosting altyapısıyla uyumlu bir yazılım kullanmak, sanatçı, şarkı türü, şarkı dili ve benzeri ayrımları kolaylıkla gerçekleştirmek için siz de RadioBOSS’u tercih edebilirsiniz. Gelişmiş playlist yapısı ile RadioBOSS ihtiyacınız olan bütün radyoculuk işlevlerini rahatlıkla karşılayacaktır.


Top