X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

TL Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

TL Türk Lirası $ US Dollar Euro

Radyo Sitesi Kurma Rehberi

AnasayfaYazılarRadyo KurulumuRadyo Sitesi Kurma Rehberi

Radyo Sitesi Kurma Rehberi

Radyo sitesi kurma rehberimizde sizlere kaliteli bir radyo platformunun nasıl kurulduğunu anlatacak, bu konuda dikkat etmeniz gereken önemli noktalara değineceğiz.

Radyo Sitesi Kurma

Eğer doğru firmalarla çalışırsanız bu işlem aslında oldukça basittir, ancak yanlış sağlayıcılardan hizmet alır ve radyoculuk üzerine kurulu olmayan markalarla çalışırsanız da bir o kadar zordur. Gelin radyo platformu nasıl oluşturulur hep beraber göz atalım.

Alan Adı

Bir radyo sitesi açarken dikkat etmeniz gereken ilk konu alan adıdır. Kuvvetli bir domain almalı ve bu domaini iyi muhafaza etmelisiniz. Unutmayın ki alacağınız domain tamamen sizin markanızı oluşturacaktır, bu bağlamda içinize sinen kaliteli bir alan adı tercih etmeniz çok önemlidir.

Alan adı satın almak için radyositesihazir.com'u tercih edebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz alan adları hizmetleri sayesinde marka adınızı kolaylıkla satın alabilir, web sitemizde muhafaza edebilirsiniz.

Hosting

Radyo sitesi kurma işlemi gerçekleştirirken dikkat etmeniz gereken ikinci adım da hostingdir. Hostinginizin kaliteli olması ve tamamen radyoculuk üzerine odaklı olması çok önemlidir; çünkü radyoculuk sektöründen anlamayan, bu sektöre odaklı hosting servisi vermeyen firmalarla çalışırsanız uzun vadede ciddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Radyoculuk odaklı servis veren web sayfaları hem sizler için birçok işlevsellik hem de uygun fiyat avantajları sağlamaktadırlar. Bu web sayfalarından biri olarak biz de sizlere kaliteli ses, işlevsel admin paneli, SEO optimizasyonu ve radyoculuk odaklı kurumsal hizmet imkânları sunmaktayız. Siz de hemen radyocu olmak için radyositesihazir.com'u tercih edebilirsiniz.

 


Top